DJ Bartez

O mnie

Witajcie na mojej stronie. Jest mi niezmiernie miło przywitać Was w tym oto miejscu. Jestem nie tylko DJ’em ale również muzykiem i inżynierem, koneserem dobrej muzyki i oryginalnego stylu. Swoją przygodę muzyczną rozpoczynałem już od najmłodszych lat dzięki mojemu tacie, który jest muzykiem (gitarzystą) i który to wykształcił we mnie świadomość muzyczną takich stylów muzyki jak blues, jazz, pop, funky i wielu innych. Dzięki temu miałem również okazję zdobić obszerną wiedzę i praktykę muzyczną jako uczeń szkoły muzycznej, która ukierunkowała mnie pod kątem muzyki klasycznej. 

Przygodę z muzyką na żywo oraz prowadzeniem imprez okolicznościowych jak wesela, imprezy firmowe oraz eventy rozpocząłem jako gitarzysta w zespole Cocons Club w 2008 roku. Od tego czasu doświadczenie, które zdobyłem pozwala mi na profesjonalne i swobodne prowadzenie imprezy każdego rodzaju. Oryginalne style muzyczne takie jak rock, pop, soul,  disco lat 70-tych oraz wiele innych w połączeniu z pogodą ducha oraz energią mojej osoby gwarantują Wam dobrą i niezapomnianą zabawę. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

“Muzyka to najsubtelniejsza forma przekazu, można stwierdzić, że żadna dziedzina sztuki nie porusza  ani nie wpływa na podświadomość jak muzyka” Dawid Crossby